chat

Biz Kimiz Hakkımızda Genel Bilgi

KadinSohbet.com Sitesi 2010 yılından günümüze kendini yenileyen ve geliştiren yapısıyla Sohbet ve Chat alanında kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bünyesinde bir çok sohbet sitesini barındıran KadinSohbet, güvenli bir ortamda sohbet ederek, kullanıcılarının yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmasına imkan tanımaktadır.

KadinSohbet.com olarak, sohbet alanında, yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim sayesinde, değerli sohbet kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu muhabbet ortamını üyeliksiz ve ücretsiz olarak sizlere sunmayı kendimize amaç edindik. Türkiye'nin en büyük ve en güvenli sohbet ortamının sürekliliği ve devamlılığı adına, alanında profesyonel yönetici kadrosu ve ekip ruhu ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Tamamı Mobil uyumlu sohbet sitelerimiz sayesinde ister bilgisayarınızdan, ister cep telefonunuzdan sohbet sunucularımıza bağlanabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Mobil Sohbet alanında rakipsiz olduğumuzu belirtmek isteriz.
Misyonumuz Seviyeli bir sohbet ortamı anlayışı ile sizlere en iyi, hızlı ve güvenilir hizmeti sağlarken adil, yenilikçi, ve sürekli kendini yenileyen alt yapısı ile kullanıcılarımıza en iyi muhabbet ortamını sağlamak ve güzel bir dostluk ortamı yaratmaktır.

Vizyonumuz Türkiye'nin ve Avrupa'nın en iyi sohbet ortamını oluşturmak, sosyal medya ve mobil destekli yazılımlarımız ile siz sohbet severlere güzel ve kalıcı bir ortam oluşturmaktır. Hedefimiz Yazılı sohbet, Mobil Sohbet ve en kısa zamanda Kameralı Sohbet alanlarında en iyi markalar arasına girmek, ve bu doğrultuda öncülük yapmak.

İlke ve Değerlerimiz * Tüm ziyaretçi ve kullanıcılarımıza eşit hak ve adil bir şekil de yaklaşım sergilemek. * Ayrımcılığa asla müsahade etmeyen yönetim anlayışı benimsemek, * Din, dil, ırk, mezhep ve cinsiyet gibi tüm farklılıklara saygılı olmak, * T.C. yasa ve kanunlarına, değerlerine sahip çıkmayı ve saygı göstermek. * Sizlere daha iyi hizmet vermek için doğru ve yapıcı kararlar almak, * Kalite ve güvene dayalı seviyeli ve uzun vadeli bir muhabbet ortamı sunmak. * Dürüst, şeffaf ve etik bir mobil sohbet anlayışı sergilemek. * Yenilikçi ve girişimci alanda lider sohbet odaları sitesi yaratmak.

Mobil sohbet(chat) radyo ve oyun olarak sektörünün en çok beğenilen eğlenceli sitelerinden biridir. Her bireyin huzurlu, özgüvenli ve seviyeli muhabbet etmesini amaçlayan sitemize ücretsiz olarak üye olabilir ve mobil chat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sıcak ve samimi bir ortamda keyifli anlar geçirerek yalnızlığınıza vakit kaybetmeden son verebilirsiniz.

Sunucu Online Durumu
10 kanal içerisinde, 3 farklı platformdan (mirc, web, mobil) bağlanan 647 kişi chat etmektedir.
Son güncelemeler anlık olarak analiz edilmektedir.
Girişler dakikada bir yenilenmektedir
En Popüler 5 Chat Odası
#Chat
350 Kişi
#Sohbet
179 Kişi
#Radyo
150 Kişi
#Oyun
130 Kişi
#Mobil
475 Kişi
Bunlara Dikkat Edelim

- KadinSohbet.Com Site içerisinde en önemli genel kuralların başında bedava mobil sohbet hizmetlerinden yararlanmak için 18-20 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor.

- Genel toplum ahlak ve kurallara saygılı olmak. Devletimizin büyüklerine hakaret etmek aşağılayıcı söz söylemek yasaktır.

- TC yasa ve kanunlarına uymak zorunluluğu vardır.Siyasi parti ırk, din, mezhep propagandası yapmak ve hakaret etmek kesinlikle yasaktır.

- Site odaların da reklam yapmak yasak. Kullanıcıların nicklerini kopyalamak argo ve küfür içeren nickler kullanmak yasaktır.

- Nick yada herhangi bir kanal satışı söz konusu değildir. Sitemiz tamamen ücretsiz ve üyeliksiz bir şekil de hizmet vermektedir.

- KadinSohbet.Com Kendinize yapılmasını istemediğiniz davranışları karışınızdaki kişilere yapmayınız.

Türkiye'nin En Keyifli Sohbet Sitesi.

Bizi sosyal medyada takip edin