KadinSohbet.com

Yardım Soru Cevap Sayfası

KadinSohbet.Com Seviyeli kullanıcıların bir araya geldiği portalımızda keyifli sohbet etmenin farkını hissedeceksiniz. 2003 yılında açılan sitemiz birçok farklı noktadan muhabbet severleri aynı çatı altında buluşturmaktadır. Sitemizde yer alan sohbet odalarımızdan istediğinize giriş yaparak kesintisiz eğlenceye başlaya sohbet(chat) sektörünün en çok beğenilen sitelerinden biridir. Her bireyin huzurlu, özgüvenli ve seviyeli muhabbet etmesini amaçlayan sitemize ücretsiz olarak üye olabilir ve mobil chat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sıcak ve samimi bir ortamda keyifli anlar geçirerek yalnızlığınıza vakit kaybetmeden son verebilirsiniz.

Sohbet Odalarına Nasıl Bağlana Bilirim?
Cevap: Sohbet odalarımıza bağlanmak için "Sohbete Başla" kısmın yer alan "Nickname" bölümüne kullanıcı adınızı şifre kısmına (eğer rumuzunuz şifreli ise) "Şifrenizi" yazarak ''Sohbete Başla'' butonuna basmanız yeterlidir.
Sosyal Medya Yerine Neden Burada Sohbet Etmeliyim?
Cevap: Sunucularımızda genel sohbet ve özel sohbet olmak üzere iki şekilde sohbet edebilirsiniz. Siz istemediğiniz sürece kimse sizi özelden rahatsız edemez. Kişisel verileriniz güvendedir. Genel sohbet odalarımızda ortaya karışık muhabbetler edebilirsiniz.
Sohbet Etmek Paralı Mı? Herhangi Bir Ücret Ödeyecek miyim?
Cevap: Hayır!. Sohbet etmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. KadinSohbet.Com tamamen ücretsizdir. Ayrıca sizden ücret isteyen kişilerede kesinlikle itibar etmeyiniz. Sunucu yetkililere bunları bildiriniz.
Özel Sohbet Yapabilirmiyim?
Cevap: Elbetteki. Arkadaşlarınız ve sevdiğiniz dostlarınızla özel sohbet yapabilirsiniz. Sohbet içeriğini siz ve sohbet ettiğiniz kişi harici kimse görmeyecektir. Sohbet odalarımız bu konuda oldukça güvenlidir. Ayrıca mahremiyete önem veren sert bir politika izlemekteyiz.
Yardıma İhtiyacım var Nereye Baş vurmalıyım?
Cevap: Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda kanallarımız da bulunan @ (yetkili kişi) Operatörlerimizden veyahut sunucu adminlerimizden yardım alabilirsiniz. Online Adminlerimizi /join #OperHelp kanalımız da bulabilirsiniz.
Kanallarda Yönetici Olmak Ücretlimi? Nasıl Olabilirim?
Cevap: Kanallarımız da düzeni sağlamak ve kullanıcılarımıza yardım da bulunmak için görevlendirdiğimiz arkadaşlarımız belli kriterlere göre seçmekteyiz. İhtiyaç durumlarında gözlemlediğimiz kişilerden yetkili seçimi yapmaktayız Yetkilendirme için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.
Kullanıcı Adımı Başkalarının Kullanmaması için Ne Yapabilirim?
Cevap: Kullanıcı adınız (Rumuz) başkaları tarafından kullanılmaması için bunu kayıt altına alabilirsiniz. Bunun için "/msg nickserv register şifreniz E-mail adresiniz örnek /msg nickserv register kimenehebehulebe tunahan@KadinSohbet.com" şeklin de kayıt komutunu kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Nick/Rumuz Adımı Sisteme Nasıl Tanıtabilirim?
Cevap: Size ait olan kullanıcı Nick adınızı sistemimize tanıtmak için "/msg nickserv identify şifreniz" komutunu kullanabilirsiniz. Web sitemizden yapılan girişlerde şifre kısmına şifrenizi yazdığınız da tanıtmanıza gerek yoktur.
Başkaları Tarafından Rahatsız Ediliyorum Ne Yapabilirim?
Cevap: Sizleri özelden rahatsız eden kullanıcıları /silence +nick şeklinde engelleyebilirsiniz. Özelinizi herkese kapatmak için /mode nickiniz +D komutunu kullanabilirsiniz veya .özelkapat .özelac komutu geçerli yada online kanal yetkililerinden yardım alabilirsiniz.
Sohbet Odalarınız Güvenlimi? Kişisel Bilgilerimi Kimler Görebilir?
Cevap: Sohbet odalarımız son derece güvenlidir. Yazdığınız yazılar şifreli olarak karşı tarafa gönderildiği için 3.'nci kişilerin okuması mümkün değildir. Sohbet odalarımız da hiç kimse kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini (yaş,cinsiyet,tel vb) kesinlikle göremez ve bilemez.
Sunucu Online Durumu
207 kanal içerisinde, 3 farklı platformdan (mirc, web, mobil) bağlanan 647 kişi chat etmektedir.
Son güncelemeler anlık olarak analiz edilmektedir.
Bilgiler 5 dakikada bir yenilenmektedir
En Popüler 5 Chat Odası
#Chat
456 Kişi
#Sohbet
250 Kişi
#Radyo
40 Kişi
#Oyun
78 Kişi
#Mobil
135 Kişi
Bunlara Dikkat Edelim.

- KadinSohbet.Com Site içerisinde en önemli genel kuralların başında bedava mobil sohbet hizmetlerinden yararlanmak için 18-20 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor.

- Genel toplum ahlak ve kurallara saygılı olmak. Devletimizin büyüklerine hakaret etmek aşağılayıcı söz söylemek yasaktır.

- TC yasa ve kanunlarına uymak zorunluluğu vardır.Siyasi parti ırk, din, mezhep propagandası yapmak ve hakaret etmek kesinlikle yasaktır.

- Site odaların da reklam yapmak yasak. Kullanıcıların nicklerini kopyalamak argo ve küfür içeren nickler kullanmak yasaktır.

- Nick yada herhangi bir kanal satışı söz konusu değildir. Sitemiz tamamen ücretsiz ve üyeliksiz bir şekil de hizmet vermektedir.

- KadinSohbet.Com Kendinize yapılmasını istemediğiniz davranışları karışınızdaki kişilere yapmayınız.

Mobil Chat Odaları. Kaliteli Sohbetin Adresi.

Bizi sosyal medyada takip edin